CHINA


Idź do treści

Co robimy

O nas


Liczba Polaków podróżujących do Chin rośnie z roku na rok. Zdecydowana większość z nich korzysta z naszych usług, jesteśmy bowiem na rynku polskim wiodącym chińskim organizatorem turystyki. Współpracując z największymi tour operatorami w Polsce, każdego roku obsługujemy tysiące klientów, przed którymi odkrywamy tajemnice Państwa Środka. Pokazujemy im jego najpiękniejsze zakątki, a także pomagamy zrozumieć historię i poznać kulturę tego kraju.

Oprócz organizacji imprez w Chinach dbamy o to, by na polskim rynku turystycznym wizerunek Chin odkrywanych z naszym udziałem był jak najlepszy. By nasi Partnerzy z całym przekonaniem mogli promować ten kierunek. Służymy pomocą w szkoleniu personelu sprzedającego ofertę, organizujemy multimedialne prezentacje obrazujące najpiękniejsze miejsca w Państwie Środka (lub na prośbę naszych Partnerów - konkretne oferty), przygotowujemy także polskojęzyczne publikacje. Nasze katalogi, informatory i albumowe opracowania stanowią merytoryczną pomoc dla pracujących z nami biur. Publikowane przez nas „mini-rozmówki” przeznaczone są natomiast dla ich klientów - każdy turysta, wyjeżdżający za pośrednictwem któregoś ze współpracujących z nami biur, zostaje w nie zaopatrzony.

Każdego roku bierzemy udział w największych w Polsce targach turystycznych TT Warsaw, jesteśmy obecni na organizowanych od niedawna marcowych spotkaniach PTM, nie brak nas na międzynarodowych targach ITB w Berlinie czy też na światowej sławy targach w Londynie. Jesteśmy fizycznie obecni - nie jesteśmy jednym z anonimowych kontrahentów, jakich wielu. Nasi Partnerzy znają nasze twarze, znają nas, w wielu przypadkach lata współpracy zaowocowały prawdziwymi przyjaźniami. Dla nas bowiem współpraca z kontrahentami - to nie współpraca biur, ale kontakty i relacje konkretnych, zaangażowanych w nią osób.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego