CHINA


Idź do treści

Kim jestesmy

O nasMamy przyjemność przedstawić nasz Zespół - grupę, która od dawna współpracuje z kontrahentami z Polski. Wiele lat temu podjęliśmy wyzwanie - postanowiliśmy stworzyć w tym kraju sieć tour operatorów, organizujących wyjazdy do Chin. Chcieliśmy także przekonać polskich turystów, że Państwo Środka to kraj niezwykły, pełen historycznego bogactwa, ujmujący w swej codzienności.
Lata pracy zaowocowały sukcesem, o którym dziś mówimy z dumą.

Naszym głównym celem jest satysfakcja Klientów. Pragniemy pokazać turystom magię Chin -ich skarby, tajemnice, kulturę, życie codzienne. Staramy się, by każda obsługiwana przez nas podróż mogła zostać nazwana podróżą życia, by kończyła się bezmiarem wrażeń.

Jesteśmy wyjątkowym zespołem. Pracujemy w różnych miejscach - część z nas w Pekinie (gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, China CYTS Tours), a nasz polski koordynator w Warszawie. Pod tym względem jesteśmy na rynku chińskim absolutnie unikatowi - jako jedyni, dzięki obecności naszego koordynatora i przedstawiciela, jesteśmy fizycznie obecni w Polsce. Dzięki temu jako jedyni gwarantujemy naszym Partnerom bezpośredni kontakt, pomoc i wsparcie na miejscu, w kraju, w języku polskim.

Pracę tego zespołu dzieli tylko jedno - tysiące kilometrów. Łączy natomiast znacznie więcej: profesjonalizm, rzetelność, fascynacja krajem o tak bogatej historii, niezwykłe zaangażowanie. Od wielu już lat. I właśnie dlatego dla nas te dwa kraje, Polska i Chiny, zostały związane niezwykłym węzłem, węzłem naszej wspólnej pasji, przyjaźni i wieloletniej pracy.NAD POLSKIM RYNKIEM CZUWAJĄ:
ANNA STĘPIEŃ
- koordynator w PolsceSTEVEN TIAN
-
dyrektor departamentu, szef Zespołu


JOANNA ZHANG


ALAN SONG


LI CHUNLAI


ROC CHENW obsłudze grup w Pekinie niezastąpieni są nasi polskojęzyczni przewodnicy:


Lin Tao - ROBERT


Qiao Weiwei - MATEUSZ


Powrót do treści | Wróć do menu głównego